optionen handel.

XVIII DOLNOŚLĄSKI KONKURS dla GIMNAZJALISTÓW „zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA”

Utworzono: środa, 08, listopad 2017 Poprawiono: środa, 08, listopad 2017 Administrator

Ruszyła kolejna edycja tego konkursu w naszym gimnazjum. Pierwszy etap – humanistyczny - odbył się 18 października 2017 r., w którym nasi gimnazjaliści rozwiązywali zadania z języka polskiego i historii. Najlepiej wypadli: Kapłan Mateusz z kl. IIB ( I miejsce), Paulina Polniak z kl. IIIC, Ewelina Fryc z kl. IIIA ( II miejsce) oraz Grzegorz Żurawek z kl. IIB ( III miejsce).

19 października uczniowie pisali test matematyczno-fizyczny. Laureatami okazali się: Weronika Czenczek z kl. IIA, Dominika Prokop z kl. IIIB ( I miejsce), Julia Kudryńska z kl. IIA, Filip Skowron z kl. IIIB ( II miejsce), Joanna Kantor kl. IIIA, Kacper Helon z kl. IIIA ( III miejsce).

20 października 2017 r. odbył się konkurs przyrodniczy. I miejsce zajęła Wiktoria Wereśniak z kl. IIIB, II miejsce - Filip Skowron z kl. IIIB, III miejsce - Paulina Polniak z kl. IIIC.

27 października uczniowie rozwiązywali test z języka niemieckiego. Wyniki w tej części konkursu wyglądają następująco: I miejsce Paulina Polniak z kl. IIIC i Dominika Prokop z kl. IIIB, II miejsce Karolina Skrynik z kl. IIIA i Konrad Sołtys z kl. IIB, III miejsce zajęli: Martyna Jeł z kl. IIIA, Julia Oganowska z kl. IIIC, Eliza Oleasz z kl. IIA oraz Artur Andruszkiewicz z kl. IIIB.

Ostatnim etapem „zDolnego Ślązaka” był konkurs języka angielskiego, który odbył się 7 listopada 2017 r. Najlepsi uczniowie to: Karolina Karpiak z kl. IIIC i Ewelina Fryc z kl. IIIA ( I miejsce), Jakub Kucharski z kl. IIIA ( II miejsce) oraz Karolina Skrynik z kl. IIIA ( III miejsce).

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Słodzińska

Wednesday the 17th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.