optionen handel.

„ZIEMIA ZĄBKOWICKA – MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 20, listopad 2017 Poprawiono: poniedziałek, 20, listopad 2017 Administrator

     IMG 20170928 130624Pod takim hasłem Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie zorganizowała konkurs wiedzy z okazji 730-lecia naszego miasta, skierowany do uczniów szkół średnich i gimnazjów. Wcześniej w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat historii, kultury i sztuki Ziemi Ząbkowickiej, przeprowadzona przez Jerzego Organiściaka.

     Konkurs przebiegał w trzech etapach. Po eliminacjach szkolnych do etapu drugiego zakwalifikowało się 11 uczniów: Wiktoria Wereśniak, Roksana Łotysz, Nikola Majewska, Wiktoria Suchańska, Ewelina Fryc, Weronika Gumiężny, Karolina Konopska, Weronika Kurpiel, Wojciech Piątek, Artur Andruszkiewicz, Filip Skowron.

     Uczennica naszej szkoły, Karolina Konopska, zajęła w finale IV miejsce. Wyróżnienie otrzymali: Ewelina Fryc, Wiktoria Wereśniak, Weronika Gumiężny i Weronika Kurpiel. Wszystkim gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Karolina Konopska

Tuesday the 22nd. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.