MŁODZIEŻOWA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Utworzono: poniedziałek, 08, styczeń 2018 Poprawiono: poniedziałek, 08, styczeń 2018 Administrator

12 grudnia br. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Uczniowie rozwiązywali test, w którym znajdowały się pytania o zróżnicowanym poziomie trudności. Zgodnie z ogólnopolskim regulaminem Do kolejnego etapu może zakwalifikować się z całej Polski 500 zawodników, którzy uzyskali najlepsze wyniki z testu. W naszym gimnazjum najwyższe wyniki uzyskali: Karolina Konopska, Ewelina Fryc i Wojtek Piątek. Teraz trzymamy za nich kciuki i czekamy na ogłoszenie wyników.

M. Fudali, B. Słodzinska

Tuesday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.