optionen handel.

MIKOŁAJKI * JASEŁKA * WIGILIE

Utworzono: wtorek, 30, styczeń 2018 Poprawiono: poniedziałek, 19, luty 2018 Administrator

Grudzień był chyba najprzyjemniejszym miesiącem dla całej naszej społeczności szkolnej. Najpierw wszyscy uczniowie obdarowywali się mikołajkowymi prezentami, na które niektórzy czekali z utęsknieniem. Każdą klasę odwiedził zapracowany Mikołaj, który wręczył wszystkim słodkie upominki. 22 grudzień był chyba najbardziej oczekiwanym dniem, bo kończyliśmy naukę w starym roku, mając w perspektywie Boże Narodzenie i ferie świąteczne. Uczniowie obejrzeli jasełka w wykonaniu klasy IIB, a potem nastąpił bożonarodzeniowy koncert życzeń, na którym wspólnie śpiewaliśmy polskie kolędy. Dzień zakończył się spotkaniami uczniów i nauczycieli przy wigilijnych stołach, przy których składaliśmy sobie życzenia, a niektórzy otrzymali nawet gwiazdkowe podarunki. W nowym roku życzymy wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości w realizowaniu swoich marzeń i planów, więcej optymizmu i wiary w lepsze jutro.

B. Słodzińska

Wednesday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.