optionen handel.

SPOTKANIE Z PIOTREM ZIELIŃSKIM

Utworzono: poniedziałek, 19, luty 2018 Poprawiono: poniedziałek, 19, luty 2018 Administrator

11 stycznia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole Piotra Zielińskiego, znanego piłkarza pochodzącego z Ząbkowic Śląskich. Spotkanie poprowadził trener grup młodzieżowych z Akademii Sportu „Orzeł”, Krzysztof Cupiał. Dzieci, młodzież i rodzice mogli porozmawiać z piłkarzem, zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia, czy dostać jego autograf. Wszystkich ujęła skromność i otwartość naszego piłkarza, który w swoim wystąpieniu podkreślał, że drogą do sukcesu jest nie tylko zamiłowanie do gry w piłkę czy talent, ale przede wszystkim ciężka praca i zaangażowanie. Dziękujemy naszemu sławnemu Gościowi za to, że znalazł czas i spotkał się z nami.

B. Słodzińska

Sunday the 23rd. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.