optionen handel.

A JAK PRACOWALIŚMY W PIERWSZYM PÓŁROCZU?

Utworzono: poniedziałek, 26, luty 2018 Poprawiono: poniedziałek, 26, luty 2018 Administrator

Za nami pierwszy semestr pracy i czas na podsumowanie naszych osiągnięć. Najlepsze wyniki nauczania w tym półroczu osiągnęła klasa IIA. Drugie miejsce zajęły klasy IIIA i IIIC. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa IIB, na czwartym – IIIB.
     Szczególne gratulacje należą się uczniom, którzy uzyskali w szkole najwyższą średnią ocen. Są to: Julka Kudryńska, Natalia Smarżyk, Angelika Lubieniecka, Weronika Czenczek Sylwia Romanowska, Grzegorz Żurawek, Mateusz Kapłan, Ewelina Fryc, Martyna Jeł, Zosia Kudryńska, Klaudia Zieleń, Dominika Prokop, Paulina Polniak, Karolina Konopska.
     Najwięcej ocen wzorowych otrzymali uczniowie w klasie IIIC. Najlepszą frekwencją może poszczycić się również klasa IIIC, bo wynosi ona aż 93%.
     Ciekawie przedstawia się również stan czytelnictwa w naszym gimnazjum. Pierwsze miejsce zajęła klasa IIA, drugie – IIB, trzecie - IIIC, czwarte - IIIA, piąte – IIIB. Gratulujemy świetnych wyników i życzymy jeszcze lepszych w II semestrze.

B. Słodzińska

Wednesday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.