UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Utworzono: piątek, 19, październik 2018 Poprawiono: wtorek, 06, listopad 2018 Administrator

3 września br. rozpoczęliśmy kolejny – ostatni już – rok szkolny. Uczestniczyli w nim nauczyciele, zaproszeni goście, rodzice i uczniowie. Po przywitaniu wszystkich obecnych przez dyr. szkoły, p. Agnieszkę Moskal, uczniowie przedstawili montaż słowno-muzyczny z okazji rocznicy napaści Niemiec na Polskę.
     W tym roku pracujemy w następującym składzie:

mgr Agnieszka Moskal - dyrektor szkoły
mgr Agata Bałachowska – zajęcia artystyczne i techniczne, wychowawczyni klasy IIIb
mgr Henryk Cupiał – wychowanie fizyczne
mgr Marzena Fleszar – edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Marzena Golema – język niemiecki
mgr Rafał Ignacik – fizyka
mgr Tomasz Łazarewicz – informatyka
mgr Zbigniew Owczarek – religia
mgr Agnieszka Jabłońska – język angielski
mgr Mariola Pomykała biologia, geografia, wychowawczyni klasy IIIa
mgr Bożena Przygodzka-Słodzińska – język polski, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Iwona Wasyluk – matematyka, chemia
mgr Jadwiga Cudzich – pedagog mgr Katarzyna Onyśków – bibliotekarz
mgr Dorota Kieniuk – psycholog
     Wszystkim nauczycielom, uczniom i pozostałym pracownikom szkoły życzymy wytrwałości i samych sukcesów w pracy w bieżącym roku szkolnym.

B. Słodzińska

Friday the 24th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.