DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2018

Utworzono: piątek, 19, październik 2018 Poprawiono: piątek, 19, październik 2018 Administrator

„Dzięki nauczycielom jesteśmy mądrzy”

12 października br. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się w szkole uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy IIIb pod kierunkiem wychowawczyni, p. Agaty Bałachowskiej.

Obejrzeliśmy ciekawy montaż słowno-muzyczny, i zabawną prezentację multimedialną, której autorką była p. Katarzyna Onyśków. Ciekawe i zabawne piosenki i wiersze oraz miłe upominki dla nauczycieli przygotowane przez uczniów sprawiły, że wszyscy doskonale się bawili. Po zakończeniu części artystycznej zostały również wręczone nauczycielom nagrody przyznane przez dyrektora szkoły, p. Agnieszkę Moskal.

Z okazji tego święta życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz naszym uczniom przede wszystkim dużo zdrowia, sukcesów w pracy i wytrwałości w osiąganiu wytyczonych celów.

B. Słodzińska

Friday the 24th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.