POWIATOWY KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ

Drukuj
Utworzono: piątek, 19, październik 2018 Poprawiono: piątek, 19, październik 2018 Administrator

     W ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej 17 października br. odbył się w naszym mieście kolejny konkurs poezji religijnej pod patronatem burmistrza naszego miasta. Organizatorem tego wydarzenia była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich. Każdy uczestnik konkursu mógł zaprezentować jeden utwór w wybranej kategorii (recytacji lub śpiewu) o tematyce religijnej. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy IIIb, Mateusz Skibiński, który z powodzeniem wielokrotnie brał udział w konkursach recytatorskich.

B. Słodzińska

Saturday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.