SPOTKANIE MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ Z GIMNAZJALISTAMI

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 26, listopad 2018 Poprawiono: poniedziałek, 26, listopad 2018 Administrator

     Spotkanie odbyło się 5 listopada br. w naszej szkole. Uczestniczyli w nim członkowie samorządów z klasy IIIA i IIIB. Obecni byli również delegaci ząbkowickiej rady. Na zebraniu, które prowadziła p. Bożena Wójcicka, gimnazjaliści dowiedzieli się, czym zajmuje się Młodzieżowa Rada Miejska oraz poznali jej dotychczasowe efekty pracy. Uczniowie dostali do wypełnienia ankiety na temat naszego miasta i gminy, w której pojawiły się m.in. pytania dotyczące oczekiwań naszej młodzieży odnośnie przyszłości miasta i gminy Ząbkowice Śląskie. Pojawiła się również koncepcja, aby organizować więcej wycieczek, zapraszać znane osoby do naszego miasta, które spotykałyby się z młodzieżą czy dawałyby koncerty. Jeśli więc macie jakieś ciekawe czy nowatorskie pomysły, skontaktujcie się z przedstawicielami MRM. Zachęcamy również do udziału w „Konkursie Talentów” oraz w konkursie plastycznym „Niepodległość Oczami Młodych”, który upamiętnia ważną dla
wszystkich Polaków 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Ząbkowic Śląskich.

B. Słodzińska G. Żurawek

Saturday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.