„zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA”

Utworzono: poniedziałek, 26, listopad 2018 Poprawiono: poniedziałek, 26, listopad 2018 Administrator

Nasi uczniowie wzięli udział we wszystkich etapach tego konkursu. Eliminacje szkolne z języka angielskiego odbyły się 17 października br. Do etapu powiatowego zakwalifikował się Dawid Talarek. 18 października uczniowie rozwiązywali test z języka niemieckiego.
I miejsce w szkole zajęła Julia Kudryńska, II miejsce – Patryk Rudoman, III – Stefania Bidzińska, Mateusz Kapłan i Grzegorz Żurawek.

22 października odbyły się eliminacje szkolne z części matematyczno-przyrodniczej. Najlepsza okazała się Weronika Czenczek, która zakwalifikowała się do etapu powiatowego. II miejsce zajęła Julka Kudryńska, III – Angelika Lubieniecka. 23 października uczniowie pisali test z przedmiotów przyrodniczych.
I miejsce w szkole zajął Patryk Rudoman, który zakwalifikował się do etapu powiatowego, II – Mateusz Kapłan, III – Angelika Lubieniecka i Wiktor Rychter.

24 października odbyły się eliminacje szkolne z przedmiotów humanistycznych. I miejsce zdobył Grzegorz Żurawek, który zakwalifikował się do etapu powiatowego, II miejsce zajęli – Sylwia Romanowska i Mateusz Kapłan, III – Tomek Romanowski. Wszystkim gratulujemy, a za uczestników etapu powiatowego mocno trzymamy kciuki.

Bożena Słodzińska

DSC 0752

Monday the 25th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.