SZKOLNE MIKOŁAJKI

Utworzono: poniedziałek, 21, styczeń 2019 Poprawiono: poniedziałek, 21, styczeń 2019 Administrator

7 grudnia br. nasi uczniowie wzięli udział w mikołajkowych warsztatach artystycznych , które zostały zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i p. Marzenę Golemę. Każdy losował numer grupy, aby wykonać przewidziane zadania. Grupa I układała i prezentowała piosenkę mikołajową, grupa II projektowała kartki świąteczne, grupa III dekorowała choinkę samodzielnie przygotowanymi ozdobami, grupa IV musiała przygotować i zaprezentować strój Mikołaja, grupa V dekorowała świąteczne pierniki, a grupa VI ozdabiała bombki choinkowe. W tak oryginalny sposób wszyscy świetnie się bawili w ten niezwykły dla każdego dzień.

Thursday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.