WOŚP 2019

Utworzono: poniedziałek, 25, luty 2019 Poprawiono: poniedziałek, 25, luty 2019 Administrator

13 stycznia br. również i w naszym mieście odbył się 27. finał WOŚP-u. Za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt medyczny dla oddziałów pediatrycznych oraz do godnej opieki medycznej seniorów. Również i nasi gimnazjaliści czynnie włączyli się do tej akcji, kwestując na terenie miasta i w okolicznych wsiach. W Hali Słonecznej przygotowano mnóstwo atrakcji. Odbywały się tu koncerty, pokazy tańca, ratownictwa medycznego, konkursy i licytacje. Były też stoiska z różnymi wyrobami kulinarnymi, z których dochód zasilił konto WOŚP-u. Zakończeniem tej wspaniałej imprezy było tradycyjne „światełko do nieba”, czyli pokazy ognia. Bardzo dziękujemy naszym uczniom, którzy zaangażowali się do tej akcji. Byli to: Natalia Smarżyk, Katarzyna Błoniarz, Nikola Łyzeń, Sylwia Romanowska, Julia Kudryńska, Klaudia Petrykowska, Daria Borys, Nikola Glegoła, Katarzyna Rychter, Kaja Oczek, Weronika Czenczek, Stefania Bidzińska, Maja Sarnecka, Tomek Romanowski.
Nad uczniami czuwała p. Marzena Golema.

B. Słodzińska

Friday the 24th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.