UNIWERSYTET DZIECIĘCY

Utworzono: poniedziałek, 17, czerwiec 2019 Poprawiono: poniedziałek, 17, czerwiec 2019 Administrator

Zajęcia dla najmłodszych odbyły się 6 kwietnia br. w naszej szkole. Udział w nich wzięło 10 dzieci, które pracowały w dwóch grupach: „Kotki” i „Żabki”. Najmłodsi „studenci” mogli nauczyć się, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy na zajęciach „Ratujący maluch”, które prowadziła p. Marzena Fleszar.

Na zajęciach „Pinocchio’s body” poznawały części ciała, śpiewały angielskie piosenki. Lekcję prowadziła p. Agnieszka Jabłońska.

Na zajęciach „Kosmiczne wyprawy”, przygotowanych przez p. Agatę Bałachowską, dzieci rozwijały swoje umiejętności artystyczne. Dziękujemy również naszym uczniom, którzy pomagali w organizacji tego przedsięwzięcia. Byli to: Remek Kurek, Marek Kozera, Kacper Dubicki, Weronika Czenczek, Patryk Łudzik i Oskar Rogóż.

Saturday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.