ROCZNIK 2013-2016

  1. Barylski Michał
  2. Bednarczyk Radosław
  3. Bednarz Maja
  4. Begińska Klaudia
  5. Błauciak Daniel
  6. Chalcarz Karol
  7. Chopcian Maciej
  8. Chrobak Maciej
  9. Cupiał Damian
  10. Ćwiklak Emma
  11. Dębiński Jakub
  12. Dulęba Aleksandra          
  13. Dźwigniewska Wiktoria
  14. Filipowicz Bartłomiej
  15. Gancarz Agata
  16. Glinkowska Weronika
  17. Gruszczyński Paweł         
  18. Grzesik Natalia
  19. Habiera Konrad
  20. Jedynak Bartosz
  21. Jędrasik Milena
  22. Kędzior Arkadiusz
  23. Kiełb Konrad
  24. Kijak Agata 
  25. Klimczak Kamil
  26. Koleśnik Aleksandra
  27. Kowalczyk Dawid 
  28. Kowalicki Konrad
  29. Kowalska Natalia
  30. Kudas Karolina
  31. Kudryńska Weronika      
  32. Kudryński Szymon
  33. Kukiełka Bartosz
  34. Łógowy Piotr
  35. Łógowy Szymon
  36. Majerczyk Grzegorz
  37. Majkut Natalia
  38. Malcher Oskar
  39. Mazur Kacper
  40. Mazur Marita
  41. Oczek Kewin
  42. Oganowski Łukasz           
  43. Pałys Patryk
  44. Pióro Justyna
  45. Poręba Jakub
  46. Rapciak Wojciech
  47. Rejtmajer Paweł   
  48. Rogowski Paweł
  49. Rowińska Zuzanna
  50. Rychter Daniel
  51. Sałacki Samuel
  52. Stachowska Karina
  53. Sufin Oskar 
  54. Szela Patryk
  55. Szewczyk Oliwia
  56. Szewczyk Patryk
  57. Szynkura Oliwia
  58. Ślifirz Paulina
  59. Śrutwa Filip
  60. Świerczyński Filip
  61. Tańcula Marcin
  62. Terlecka Natalia
  63. Tkaczyk Natalia     
  64. Urbaniak Paulina
  65. Węgrzyniak Damian
  66. Wiśniewski Marcin
  67. Włodarski Wiktor
  68. Woliński Jakub
  69. Wójcicka Izabela
  70. Wójcik Weronika 
  71. Wybodeł Maciej
  72. Zabielski Szymon              
  73. Zapotoczna Paula 
  74. Zielińska Malwina 
  75. Zięba Patryk

Rocznik 2012-2015

  1. Armański Marcin
  2. Białokryty Katarzyna
  3. Biernacki Grzegorz
  4. Czmiel Magdalena
  5. Dudek Katarzyna
  6. Fedko Adrian
  7. Hajduk Natalia
  8. Iberle Aleksandra
  9. Jałowiecki Michał
  10. Jeł Mateusz
  11. Jeł Roksana
  12. Kępińska Marta 
  13. Piątek Szymon 
  14. Pijak Paweł
  15. Piotrowki Jakub
  16. Prokop Natalia
  17. Saczko Daniel
  18. Sęk Natalia
  19. Suchanek Patrycja
  20. Wasyluk Wiktoria
  21. Wereśniak Dawid
  22. Worek Bartosz
  23. Wójcicki Szymon
  24. Żurkowski Andrzej
  25. Bednarz Damian
  26. Borys Klaudia
  27. Bryczka Klaudia
  28. Cieślak Kamil
  29. Dźwigniewska Weronika
  30. Gnatowska Aleksandra
  31. Kamiński Tomasz
  32. Karwala Bartosz
  33. Korkoszyńska Paula
  34. Majka Wiktoria
  35. Mamulski Michał
  36. Morawska Klaudia
  37. Odżga Adrian
  38. Pakiet Jakub
  39. Rozmis Daria
  40. Słonopas Bartosz
  41. Szamrowicz Grzegorz
  42. Tańcula Monika
  43. Zając Magdalena
  44. Zalas Aleksandra
  45. Bienias Jacek
  46. Bodanko Patrycja
  47. Fedko Sebastian
  48. Fudali Patrycja
  49. Gnach Karol
  50. Grygoyć Sandra
  51. Iżyniec Jakub
  52. Jednak Kinga
  53. Kielarska Katarzyna
  54. Kowalczyk Patrycja
  55. Kudas Oskar
  56. Lach Łukasz
  57. Leśniak Kacper
  58. Łazarewicz Marcin
  59. Majerczyk Klaudia
  60. Mendaszewska Sylwia
  61. Michałek Martyna
  62. Mulak Laura
  63. Mularczyk Karolina
  64. Olewicz Karolina
  65. Orzech Weronika
  66. Pacha Paulina
  67. Polak Pamela
  68. Ruchała Agata
  69. Siembab Karolina
  70. Skowroń Aleksy
  71. Smarżyk Amelia
  72. Szwec Marta
  73. Żurek Piotr

Rocznik 2010-2013

1.    Barylski Kamil
2.    Brzózka Wojciech
3.    Cenarski Piotr
4.    Chmielowiec Rafał
5.    Chuchro Patrycja
6.    Chudzikowska Malwina
7.    Czaja Joanna
8.    Czenczek Karol
9.    Dominik Adrian
10.    Fedko Paula
11.    Gancarz Wojciech
12.    Gazda Łukasz
13.    Gieniec Paweł
14.    Głowacka Klaudia
15.    Golema Adrian
16.    Gomez Sebastian
17.    Gracz Kacper
18.    Gralak Kinga
19.    Iżyniec Patrycja
20.    Kaczówka Kamil
21.    Kokosza Magdalena
22.    Kowalska Ewelina
23.    Krzysztofiak Justyna
24.    Kuczera Pamela
25.    Kudas Kamila
26.    Kudryńska Patrycja
27.    Kulawiec Adrianna
28.    Kurczab Paweł
29.    Kwaśna Natalia
30.    Lach Piotr
31.    Listwan Natalia
32.    Listwan Paulina
33.    Maciejewska Julia
34.    Mackiewicz Damian
35.    Majerczyk Łukasz
36.    Majerczyk Marcel
37.    Marcinków Anna
38.    Marteliński Maciej
39.    Mazguła Sandra
40.    Mazur Mateusz
41.    Miarka Marcin
42.    Mospan Konrad
43.    Moszowski Paweł
44.    Mrozowska Kaja
45.    Mróz Marcin
46.    Ogonowski Łukasz
47.    Orzech Joanna
48.    Owczarek Marcelina
49.    Pałys Izabella
50.    Piotrowski Michał
51.    Podrucka  Agnieszka
52.    Polański Łukasz
53.    Porębski Piotr
54.    Prokop Kacper
55.    Ruchała Klaudia
56.    Ruciński Daniel
57.    Rychter Dawid
58.    Senko Robert
59.    Siembab Karolina
60.    Skowron Patryk
61.    Słowik Agnieszka
62.    Sołtysiak Radosław
63.    Sromek Armand
64.    Suchorska Magdalena
65.    Szabłowski Michał
66.    Szmit Michał
67.    Tabor Wojciech
68.    Tereszko Rafał
69.    Terlecka Martyna
70.    Tracz Klaudia
71.    Trześniak Jagoda
72.    Wenc Sławomir
73.    Witwicka Agnieszka
74.    Wlaźlak Wojciech
75.    Wojciechowska Nikola
76.    Wojnowska Weronika
77.    Worek Mateusz
78.    Woźniak Patryk
79.    Wójcicka Aleksandra
80.    Wójcik Szymon
81.    Wysocki Piotr
82.    Zachara Tomasz
83.    Zwierzchowski Wojciech
84.    Żak Marta
85.    Żurek Grzegorz

Sunday the 19th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.