Szkoła Odkrywania Talentów

Drukuj Publiczne Gimnazjum nr 2 –

„Szkołą Odkrywców Talentów”

 

Informujemy, iż naszemu gimnazjum przyznano tytuł
„Szkoły Odkrywców Talentów"
akcji pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

 

odkrywania

     Minister edukacji narodowej – Katarzyna Hall – ogłosiła rok szkolny 2010/11 Rokiem Odkrywania Talentów.

Ministerstwo dąży do celu, by polska szkoła stawała się coraz nowocześniejsza, coraz bardziej przyjazna i skuteczna. Skuteczna, to znaczy zapewniająca możliwie najlepsze efekty, osiągane przez każde dziecko na miarę jego osobistych zdolności, możliwości, talentów. Pani minister zachęcała nauczycieli do jak najbardziej indywidualnego podchodzenia do potrzeb edukacyjnych każdego ucznia.

     Nauczyciele Publicznego Gimnazjum nr 2 doskonale zdają sobie sprawę, że zdolności, zainteresowania, możliwości poszczególnych uczniów są różne. Różnym dzieciom potrzebne są różne drogi edukacyjne. Nasze gimnazjum nastawione jest na wsparcie każdego dziecka w jak najpełniejszym rozwinięciu jego możliwości i zdolności, szkoła od wielu lat należy do Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia, jest co parę lat kontrolowana i sprawdzana, bo od tego zależy przedłużenie certyfikatu.Kadra Pedagogiczna rozwija talenty i pasje uczniów, rozbudza zainteresowania dzieci i ma do tego jak najbardziej pozytywne, przyjazne nastawienie.

Certyfikat

 


Thursday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.