Klasy 2

Drukuj

                  IIA 
Wychowawca mgr Marzena Golema

  1. Adamowski Kacper
  2. Andruszewska Natalia
  3. Balawender Aleksandra
  4. Bryczka Mateusz
  5. Chołota Paulina
  6. Ćwiklak Noemi
  7. Dragulski Kacper
  8. Fedko Weronika
  9. Fryc Ewelina
  10. Helon Kacper
  11. Jeł Martyna
  12. Kantor Joanna
  13. Kucharski Jakub
  14. Kudryńska Zofia
  15. Kudryński Adam
  16. Mliczek Aleksandra
  17. Opiela Mateusz
  18. Piasecka Wiktoria
  19. Siemińska Nicola
  20. Skrynik Karolina
  21. Szwajkowska Paula
  22. Szyszkowski Oskar
  23. Urbaniak Karolina
  24. Wasiluk Przemysław
  25. Wielgus Adrian
  26. Woźniak Arkadiusz
  27. Zieleń Klaudia
  28. Zięba Dorota
  29. Oczek Kewin

                   IIB
Wychowawca mgr Alicja Szynkura

  1. Andruszkiewicz Artur
  2. Barylski Dawid
  3. Bąk Marcelina
  4. Blicharska Magdalena
  5. Cheda Julia
  6. Chołota Kamil
  7. Fedko Damian
  8. Gnach Natalia
  9. Gumiężny Weronika
  10. Harapin Damian
  11. Hilczer Weronika
  12. Jagoda Mateusz
  13. Kiełb Konrad
  14. Kita Helena
  15. Leśniak Kamila
  16. Łańczak Wiktoria
  17. Łotysz Roksana
  18. Majewska Nikola
  19. Piątek Wojciech
  20. Pijak Damian
  21. Piskorek Aleksandra
  22. Prokop Dominika
  23. Skowron Filip
  24. Stępkowska Marta
  25. Suchańska Wiktoria
  26. Tomaka Dominik
  27. Wereśniak Wiktoria
  28. Worek Jakub
  29. Żebrowski Mateusz

                    IIC
Wychowawca mgr Agnieszka Danicka

  1. Białokryty Katarzyna
  2. Bieruta Mateusz
  3. Boureci Alexandros
  4. Chudzikowski Marcin
  5. Demyter Amanda
  6. Fil Roksana
  7. Filak Klaudia
  8. Gancarz Klaudia
  9. Jednak Weronika
  10. Karpiak Karolina
  11. Konopska Karolina
  12. Kowalski Patryk
  13. Kurpiel Weronika
  14. Kwintal Aleksandra
  15. Majerczyk Błażej
  16. Murawska Sandra
  17. Nowak Roksana
  18. Oganowska Julia
  19. Polniak Paulina
  20. Sawicka Andżelika
  21. Skopowski Kacper
  22. Sromek Klaudia
  23. Starczewska Paulina
  24. Talarek Maciej
  25. Tobiasz Bartłomiej
  26. Zając Natalia
  27. Zając Wiktoria
  28. Zapotoczny Marek
  29. Zięba Kacper
  30. Żyrek Rafał
Sunday the 19th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.