SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

w roku szkolnym 2016/2017

PRZEWODNICZĄCA - Aleksandra Sierka (kl. IIIc)

ZASTĘPCA - Roksana Łotysz (kl. IIb)

SEKRETARZ - Barbara Osadnik (kl. IIIa)

PROTOKOLANT - Witold Podraza (kl. IIIb)

POCZET SZTANDAROWY:

Prokop Dominika (2b)

Białokryty Szymon (3c)

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU:

p. Katarzyna Batóg

p. Rafał Ignacik

RZECZNIK PRAW UCZNIA:

p. Agnieszka Moskal

Jesteśmy grupą zgranych, spontanicznych, twórczych i pracowitych młodych ludzi, otwartą na potrzeby społeczności uczniowskiej i nie tylko. Chętnie podejmujemy różne wyzwania, które uczą nas samodzielności, odpowiedzialności oraz tolerancji. W najbliższym czasie planujemy zorganizowanie, m.in. pierwszej dyskoteki szkolnej, sprzedaż cegiełek z fundacji Pomóż i TY, otrzęsiny klas I oraz uroczystość z okazji Edukacji Narodowej.

Podczas pierwszego w tym roku szkolnym zebrania członkowie Samorządu również zapoznali się z dokumentacją szkolną, która między innymi reguluje działalność Samorządu Uczniowskiego.

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie w szkole? Przyjdź do nas!

Sunday the 19th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.