ROK SZKOLNY 2012/2013

Dnia 30 listopada 2012 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa rozpoczęła się o godz. 17.00, a zakończyła się o godz. 21.30. Uczniowie podczas imprezy mogli skorzystać z kawiarenki, w której były sprzedawane napoje i ciasta. Samorząd Uczniowski przygotował także ciekawe wróżby dla uczestników dyskoteki. Świetną muzykę, przy której wszyscy chętnie tańczyli, zapewnił niesamowity DJ. Cała zabawa została wspaniale przygotowana. Uczniowie byli bardzo zadowoleni i już czekają na kolejną taka imprezę.

Wiktoria Wasyluk, Roksana Jeł, Natalia Prokop (1a)

ROK SZKOLNY 2011/2012

W piątek 25 listopada 2011 r. w naszym gimnazjum odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski pod opieką p. Agaty Bałachowskiej i p. Małgorzaty Fudali. Andrzejki odbyły się w auli szkolnej i trwały od godz. 17:00 do godz. 21:00. O dobre nastroje i muzykę podczas zabawy dbał DJ, a opiekę nad sprzętem nagłaśniającym sprawował Michał Andruszewski z kl. IIIc. Porządku w czasie imprezy pilnowali szkolni "ochroniarze": p. Mariola Strużyna, p. Bożena Przygodzka-Słodzińska, p. Katarzyna Onyśków, p. Zdzisław Antczak, p. Krzysztof Cupiał, p. Tomasz Łazarewicz. Różnorodna muzyka zapewniła wszystkim uczestnikom dobrą zabawę. Niesamowite efekty świetlne dodawały smaku całej imprezie, a umiejętności taneczne naszych niektórych uczniów były naprawdę zadziwiające. Wszyscy bawili się świetnie i nikt nie chciał wracać do domu. Już teraz z niecierpliwością czekamy na następną zabawę, tym razem karnawałową.

Thursday the 22nd. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.