Bal Absolwentów

ROK SZKOLNY 2016/2017

ROK SZKOLNY 2015/2016

10 czerwca 2016 odbył się pożegnalny bal uczniów klas trzecich. Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu uczniów. Oklaskom i zachwytom nie było końca. Następnie wszyscy udali się na pierwszy posiłek rozpoczynający imprezę. Tuż po tym zaczęły się tańce.

Po krótkim czasie większość gimnazjalistów była na parkiecie. Około godziny 21 podano kolejny posiłek. Cały wieczór był naprawdę udany. Te kilka godzin zleciało gimnazjalistom momentalnie. Na koniec wszyscy zrobili wspólne zdjęcie i rozeszli się do domów. Mamy nadzieje, ze taki bal zapamiętają do końca życia.

ROK SZKOLNY 2014/2015

19 czerwca 2015 odbył się pożegnalny bal uczniów klas trzecich. Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu uczniów oraz uczniów i nauczycieli. Oklaskom i zachwytom nie było końca. Następnie wszyscy udali się na pierwszy posiłek rozpoczynający imprezę. Tuż po tym zaczęły się tańce.

Po krótkim czasie większość gimnazjalistów była na parkiecie. Około godziny 21 podano kolejny posiłek. W tym czasie kochani nauczyciele zrobili niespodziankę i poprzebierani w radosnym nastroju wkroczyli na sale. Cały wieczór był naprawdę udany. Te kilka godzin zleciało gimnazjalistom momentalnie. Na koniec wszyscy zrobili wspólne zdjęcie i rozeszli się do domów. Mamy nadzieje, ze taki bal zapamiętają do końca życia.

W. Wasyluk

ROK SZKOLNY 2013/2014

Tradycyjnie już w czerwcu 2014r. odbył się Bal Gimnazjalny. Uczniowie rozpoczęli go Polonezem przygotowanym przez p. Marzenę Fleszar. Wszyscy bawili się świetnie. Zapraszamy do galerii zdjęć ;)

Sunday the 27th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.