Dyskoteka w Klubie FX

25 stycznia 2013r. uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece w kamienieckim Klubie FX  zorganizowanej przez Samorząd Szkolny.  Opiekę nad gimnazjalistami sprawowali nauczyciele: p. Agata Bałachowska, p. Iwona Wasyluk, p. Sylwia Janicka-Kurczyna, p. Marzena Fleszar, p. Agnieszka Serafin i p. Rafał Ignacik. Wszyscy bawili się świetnie, a umiejętności taneczne niektórych naszych uczniów były imponujące. Uczestnicy zabawy już dziś z niecierpliwością czekają na kolejną taką imprezę.

Foto: Gabrysia Klimko (2d)

Pożegnanie lata

30 września 2011 r. w Kamieńcu Ząbkowickim odbyła się dyskoteka szkolna pod hasłem „Pożegnanie lata" zorganiowana przez Samorząd Szkolny. Zabawa w kamienieckim Clubie FX trwała od godz. 17.00 do 21.00. W imprezie brało udział ponad stu uczniów z naszej szkoły. W czasie dyskoteki opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: p. Małgorzata Fudali, p. Agata Bałachowska, p. Agnieszka Serafin, p. Iwona Wasyluk i p. Anna Garbowska. Muzyka była różnorodna, dzięki czemu wszyscy gimnazjaliści świetnie się bawili. Nawiązały się nawet pierwsze sympatie, co można było zaobserwować przy spokojniejszych utworach. Z niecierpliwością czekamy na następną dyskotekę.

Wednesday the 17th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.