WALENTYNKI

ROK SZKOLNY 2016/2017

ROK SZKOLNY 2015/2016

Dnia 15 lutego 2016r. w naszym gimnazjum odbył się krótki apiel z okazji Walentynek, który przygotowały p.Agnieszka Danicka i p. Katarzyna Onyśków wraz z klasą I cW trakcie trwania uroczystości zaprezentowane zostały trzy piosenki zaśpiewane na żywo przez uczennice oraz krótkie skecze. W jednej ze scen wziął udział nasz nauczyciel wychowania fizycznego, p. Rafał Matusik. Wypadł nad wyraz dobrze! W trakcie lekcji została dostarczona Poczta Walentynkowa i każdy liścik trafił do swojego adrestata. Walentynki, jak święto miłości przystało, celebrowano z uśmiechem i radością!

ROK SZKOLNY 2012/2013

Dnia 14 lutego 2013 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Zakochanych. Walentynki przygotowała klasa IId i IIa pod opieką p. Małgorzaty Fudali i p. Agaty Bałachowskiej. Na dwa tygodnie przed świętem została uruchomiona poczta walentynkowa, aby każdy mógł wysłać kartkę swojej sympatii. Uczniowie mogli wrzucać serduszka z życzeniami do specjalnej skrzynki. Wszystkie walentynki były rozdawane w Dzień Zakochanych, a uczeń i uczennica z największą ilością serduszek otrzymali tytuł Najsympatyczniejszej Dziewczyny i Najsympatyczniejszego Chłopca. W tym roku tytuł ten przypadł Wioli Jankiewicz z klasy IIb i Mateuszowi Świętochowskiemu z klasy IId. Obchodom święta zakochanych towarzyszyła miła i pełna miłości atmosfera.

ROK SZKOLNY 2011/2012

14 lutego 2012 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Zakochanych. Część artystyczną i konkursy przygotowała klasa IIa pod kierunkiem p. Katarzyny Batóg. Wybory Miss i Mistera Walentynek składały się z wielu konkurencji m. in. uczestnicy mieli opowiedzieć coś o sobie, zareklamować wylosowany przedmiot szkolny, zatańczyć, zaprezentować strój wieczorowy i sportowy. W jury zasiedli: p. S. Janicka-Kurczyna, p. M. Golema i p. T. Łazarewicz. Spośród sześciu kandydatów najlepszą wśród dziewcząt okazała się Dominika Czyżyk z kl. IIIa, która zdobyła tytuł Miss Walentynek 2012. Wśród chłopców największą ilość punktów zebrał Konrad Sulej z kl. IIIc - Mister Walentynek 2012. Podczas imprezy zostały ogłoszone wyniki konkursu na najładniej ozdobione drzwi, który wygrała klasa IIc, drugie miejsce zajęła kl. Ib, a trzecie kl. IIIb. Dekorację walentynkową oceniały: p. S. Janicka-Kurczyna i p. K. Onyśków. Pod koniec uroczystości zostały rozdane walentynki z życzeniami dla uczniów z poszczególnych klas. Obchodom Święta Zakochanych towarzyszyła przyjemna i pełna miłości atmosfera.

Saturday the 26th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.