Kabaret

Drukuj

 

Występ podczas Biesiady Talentów w szkole – 13.06.2014 r

 
Koncert charytatywny w Ząbkowickim Ośrodku Kultury – 28.05.2014 r.

 

Dolnośląski Przegląd Form Teatralnych “F-ART” – 13.05.2014 r

WystępDni Otwarte Szkoły- 6.05.2014 r


Występ w Ząbkowickim Ośrodku Kultury z okazji akcji „DZIECI – DZIECIOM” – kwiecień 2014 r

 

Dni Otwarte Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich – 02.04.2014 r.

 
Występ w Centrum Kultury w Złotym Stoku – 22.03.2014 r


Występ w kawiarni
Ząbkowickiego Ośrodka Kultury – 07.02.2014
r

 

Kabaret "Paragimnazjalni z dwójki" - 
opiekun p. Katarzyna Onyśków

24 czerwca 2013 r. w sali widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury nasi gimnazjaliści obejrzeli występ  szkolnego kabaretu "Paragimnazjalni z Dwójki". Motywem przewodnim przedstawienia była służba zdrowia. W programie znalazły się skecze i piosenki polskich kabaretów, m. in. Moralnego Niepokoju, Smile, Dabz, Rak. Na scenie zaprezentowali się: Karina Sołtysiak, Radek Sołtysiak, Marcin Wiśniewski, Wiktor Germański, Wojtek Dusza, Roksana Rzucidło, Ola Zalas. Opiekunem grupy jest p. Katarzyna Onyśków.

Występ kabaretu w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury

5 kwietnia 2013 r.

5 kwietnia 2013 r. w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury grupa kabaretowa „Paragimnazjalni z Dwójki” zaprezentowała licznie zgromadzonej publiczności skecze i piosenki znanych polskich kabaretów, m. in. Smile, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Paranienormalnych, Kabaretu Skeczów Męczących. Kabareciarze wystąpili w składzie: Wiktor Germański, Wojtek Dusza, Karina Sołtysiak, Radek Sołtysiak, Marcin Wiśniewski, Ola Zalas i Roksana Rzucidło. Popisy naszych młodych artystów wywoływały salwy śmiechu i gromkie brawa wśród zgromadzonych widzów. Po programie artystycznym przygotowano słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników maratonu kabaretowego.

 

„PARAGIMNAZJALNI Z DWÓJKI” zapraszają na występ kabaretowy!
 

Grupa kabaretowa „PARAGIMNAZJALNI Z DWÓJKI” serdecznie zaprasza na występ, który odbędzie się 5 kwietnia 2013 r. o godz. 17.00 w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

W programie znajdą się skecze i piosenki znanych polskich kabaretów.

Po występie przewidziano dużą, słodką porcję węglowodanów dla każdego uczestnika kabaretowego maratonu. Wstęp wolny!

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru!

 

 

 

Udział w koncercie charytatywnym w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

 kwiecień 2012 r. 

 

Występ kabaretu podczas Dnia Otwartego Szkoły w marcu 2012 r.

Występ kabaretu w Ząbkowickim Ośrodku Kultury w lutym 2012 r.  

"Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał" – to motto przyświecało występowi szkolnego kabaretu „Paragimnazjalni z dwójki", który odbył się 23 lutego 2012 roku w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Na scenie wystąpili uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum: Karina Sołtysiak, Marta Karamon, Roksana Rzucidło, Radek Sołtysiak, Wiktor Germański i Wojtek Dusza. Młodzież przedstawiła licznie przybyłej publiczności skecze i piosenki znanych polskich kabaretów: m. in. Neonówki, Paranienormalnych, Ani Mru Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju. Popisy naszych kabareciarzy wywoływały salwy śmiechu i gromkie brawa wśród zgromadzonych widzów. Po występie młodzi artyści zaprosili wszystkich na pyszne domowe ciasto i herbatę.

  

Zaproszenie na występ kabaretowy 

Uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum serdecznie zapraszają na występ kabaretowo-muzyczny formacji "Paragimnazjalni z dwójki", który odbędzie się 23 lutego 2012 roku o godz. 17:00 w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. W programie znajdą się skecze i piosenki znanych polskich kabaretów m. in. Ani Mru Mru, Neonówka, Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju. Po występie słodki poczęstunek. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru!

alt

 

Występ kabaretu podczas Biesiady Talentów w czerwcu 2011 roku. 

 

 

Thursday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.