Kabaret

Występ podczas Biesiady Talentów w szkole – 13.06.2014 r

Koncert charytatywny w Ząbkowickim Ośrodku Kultury – 28.05.2014 r.

Dolnośląski Przegląd Form Teatralnych “F-ART” – 13.05.2014 r

WystępDni Otwarte Szkoły- 6.05.2014 r

Występ w Ząbkowickim Ośrodku Kultury z okazji akcji „DZIECI – DZIECIOM” – kwiecień 2014 r

Dni Otwarte Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich – 02.04.2014 r.

Występ w Centrum Kultury w Złotym Stoku – 22.03.2014 r

Występ w kawiarni
Ząbkowickiego Ośrodka Kultury – 07.02.2014
r

Kabaret "Paragimnazjalni z dwójki" -
opiekun p. Katarzyna Onyśków

24 czerwca 2013 r. w sali widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury nasi gimnazjaliści obejrzeli występ  szkolnego kabaretu "Paragimnazjalni z Dwójki". Motywem przewodnim przedstawienia była służba zdrowia. W programie znalazły się skecze i piosenki polskich kabaretów, m. in. Moralnego Niepokoju, Smile, Dabz, Rak. Na scenie zaprezentowali się: Karina Sołtysiak, Radek Sołtysiak, Marcin Wiśniewski, Wiktor Germański, Wojtek Dusza, Roksana Rzucidło, Ola Zalas. Opiekunem grupy jest p. Katarzyna Onyśków.

Występ kabaretu w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury

5 kwietnia 2013 r.

5 kwietnia 2013 r. w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury grupa kabaretowa „Paragimnazjalni z Dwójki” zaprezentowała licznie zgromadzonej publiczności skecze i piosenki znanych polskich kabaretów, m. in. Smile, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Paranienormalnych, Kabaretu Skeczów Męczących. Kabareciarze wystąpili w składzie: Wiktor Germański, Wojtek Dusza, Karina Sołtysiak, Radek Sołtysiak, Marcin Wiśniewski, Ola Zalas i Roksana Rzucidło. Popisy naszych młodych artystów wywoływały salwy śmiechu i gromkie brawa wśród zgromadzonych widzów. Po programie artystycznym przygotowano słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników maratonu kabaretowego.

„PARAGIMNAZJALNI Z DWÓJKI” zapraszają na występ kabaretowy!

Grupa kabaretowa „PARAGIMNAZJALNI Z DWÓJKI” serdecznie zaprasza na występ, który odbędzie się 5 kwietnia 2013 r. o godz. 17.00 w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

W programie znajdą się skecze i piosenki znanych polskich kabaretów.

Po występie przewidziano dużą, słodką porcję węglowodanów dla każdego uczestnika kabaretowego maratonu. Wstęp wolny!

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru!

Udział w koncercie charytatywnym w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

kwiecień 2012 r.

Występ kabaretu podczas Dnia Otwartego Szkoły w marcu 2012 r.

Występ kabaretu w Ząbkowickim Ośrodku Kultury w lutym 2012 r.

"Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał" – to motto przyświecało występowi szkolnego kabaretu „Paragimnazjalni z dwójki", który odbył się 23 lutego 2012 roku w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Na scenie wystąpili uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum: Karina Sołtysiak, Marta Karamon, Roksana Rzucidło, Radek Sołtysiak, Wiktor Germański i Wojtek Dusza. Młodzież przedstawiła licznie przybyłej publiczności skecze i piosenki znanych polskich kabaretów: m. in. Neonówki, Paranienormalnych, Ani Mru Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju. Popisy naszych kabareciarzy wywoływały salwy śmiechu i gromkie brawa wśród zgromadzonych widzów. Po występie młodzi artyści zaprosili wszystkich na pyszne domowe ciasto i herbatę.

Zaproszenie na występ kabaretowy

Uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum serdecznie zapraszają na występ kabaretowo-muzyczny formacji "Paragimnazjalni z dwójki", który odbędzie się 23 lutego 2012 roku o godz. 17:00 w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. W programie znajdą się skecze i piosenki znanych polskich kabaretów m. in. Ani Mru Mru, Neonówka, Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju. Po występie słodki poczęstunek. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru!

Występ kabaretu podczas Biesiady Talentów w czerwcu 2011 roku.

Thursday the 18th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.