Laureaci konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich

Drukuj

alt

Rok szkolny 2011/12

  • Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

Uczeń MARCIN KUCZER uzyskał tytuł finalisty XI Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Aleksandra Hilbrycht

 

Uczeń MARCIN KUCZER uzyskał tytuł finalisty XI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Zdzisława Niczyj

 

Uczeń MARCIN KUCZER uzyskał tytuł finalisty Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Mariola Strużyna/ p. Agnieszka Równicka

 

  • XI Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego „Golden Owl"

Uczennica Dominika Czyżyk została finalistką konkursu

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Mariola Strużyna/ p. Agnieszka Równicka

 

  • X Wojewódzki Turniej Wiedzy „Pierwsza pomoc"

IV miejsce - drużyna w składzie: Dorota Świątek, Dominika Czyżyk, Paulina Chochorowska, Joanna Szabat, Marcin Kuczer

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Marzena Fleszar

alt

 

Rok szkolny 2010/11

  • Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

Uczeń MARCIN KUCZER uzyskał najwyższy tytuł - Laureata X Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Aleksandra Hilbrycht

alt

 

Uczeń MARCIN KUCZER uzyskał tytuł finalisty X Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Zdzisława Niczyj

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Golden Owl"
Uczeń MARCIN KUCZER uzyskał tytuł Laureata konkursu

Uczennica DARIA GLINKA uzyskała tytuł Laureata konkursu 
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Mariola Strużyna 

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Golden Owl"
Uczennica MAŁGORATA WLAŹLAK uzyskała tytuł Laureata, zdobyła III miejsce 
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Mariola Strużyna 

Rok szkolny 2008/09

  • Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista", blok humanistyczny

Uczennica ALEKSANDRA HOROWSKA uzyskała najwyższy tytuł - Laureata VIII Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Agnieszka Moskal

alt

Uczennica ALEKSANDRA HOROWSKA uzyskała najwyższy tytuł - Laureata VIII Dolnośląskiego Konkursu Historycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Alicja Szynkura

W tym roku szkolnym w konkursie w bloku humanistycznym wzięło udział 12 375 uczniów. 26 osób uzyskało w etapie wojewódzkim tytuł dwukrotnego laureata, w tej grupie znalazła się Ola.

  • Dolnośląski Konkurs Gimnazjalistów o Puchar Prezydenta Wrocławia - Liga Naukowa 2009 org. przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Uzdolnionych oraz Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

Drużyna w składzie: ALEKSANDRA HOROWSKA, ANGELIKA CHOCHOROWSKA, JAKUB JAWORSKI, MAKSYMILIAN SZŁYKOWICZ została zakwalifikowana do finału etapu wojewódzkiego

KOORDYNATOR KONKURSU LH: p. Agnieszka Moskal

alt

  • Dolnośląski Konkurs Gimnazjalistów o Puchar Prezydenta Wrocławia - Liga Naukowa 2009 org. przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Uzdolnionych oraz Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

Uczennica ALEKSANDRA HOROWSKA uzyskała tytuł finalisty w bloku przedmiotów humanistycznych

KOORDYNATOR KONKURSU LH: p. Agnieszka Moskal

  • I Ogólnopolski Konkurs „Liga Ortograficzna"

Uczennica IWONA BAJTEK uzyskała tytuł laureata etapu wojewódzkiego

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Agnieszka Moskal

alt

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Golden Owl"

Uczeń MAKSYMILIAN SZŁYKOWICZ uzyskał tytuł Laureata konkursu

Uczeń PRZEMYSŁAW PAŁYGA uzyskał tytuł Laureata konkursu

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Mariola Strużyna

  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "Języki obce? Nie są nam obce!"
Uczennica AGNIESZKA STRUŻYNA zdobyła I miejsce w konkursie
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Mariola Strużyna 

Rok szkolny 2007/08

  • Konkurs „zDolny Ślązak Gimnazjalista", blok humanistyczny

Uczeń PIOTR GANCARZ uzyskał najwyższy tytuł - Laureata VII Dolnośląskiego Konkursu Historycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Ewa Lenartowicz-Ostapiuk

alt

Uczeń PIOTR GANCARZ uzyskał tytuł finalisty VII Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista"

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Lucyna Franków

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
Uczeń MAKSYMILIAN SZŁYKOWICZ uzyskał tytuł Laureata konkursu
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY: p. Mariola Strużyna

 

alt

 

Rok szkolny 2011/2012

 

  • Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna "Olimpus" - sesja jesienna 2012

Klasa I

Średni wynik ogólnopolski - 161 pkt

1. Mikołaj Gutsche kl. IB – 186 pkt / 240 pkt – 22 miejsce (187 uczestników)

2. Maciej Skibiński kl. IB – 184 pkt – 23 miejsce

3. Julia Olbrecht kl. IC – 180 pkt – 25 miejsce

4. Patryk Jaszek kl. IC – 172 pkt – 29 miejsce

5. Wojciech Dusza kl. ID – 170 pkt – 30 miejsce

Klasa II

Średni wynik ogólnopolski - 157 pkt

1. Paweł Gieniec kl. IID – 154pkt / 240 pkt – 42 miejsce (247uczestników)

2. Wojciech Wlaźlak kl.IIB - 154 pkt – 42 miejsce

3. Wojciech Zwierzchowski kl. IIB – 150 pkt – 44 miejsce

Klasa III

Średni wynik ogólnopolski - 164 pkt

1. Paula Wasyluk kl. IIIA – 206 pkt / 240 pkt – 15 miejsce (491 uczestników)

2. Marcin Kuczer kl. IIIB – 192 pkt – 22 miejsce

3. Robert Mulka kl. IIIC – 170 pkt – 33 miejsce

  • Ogólnopolska Olimpiada Fizyczna "Olimpus" - sesja jesienna 2012

Klasa I

Średni wynik ogólnopolski - 168 pkt

1. Julia Olbrecht kl. IC – 180 pkt / 240pkt – 19 miejsce ( 73 uczestników)

2. Patryk Jaszek kl. IC – 174 pkt – 22 miejsce

3. Karol Kulawiec kl. IC – 170 pkt – 24 miejsce

4. Wojciech Dusza kl. ID – 168 pkt – 25 miejsce

Klasa II

Średni wynik ogólnopolski - 160 pkt

1. Rafał Tereszko kl. IIB – 166 pkt / 240 pkt – 32 miejsce (222uczestników)

2. Kamil Kaczówka kl. IID – 160 pkt – 35 miejsce

3. Paweł Gieniec kl. IID – 154 pkt – 38 miejsce

Klasa III

Średni wynik ogólnopolski - 175 pkt

1. Marcin Kuczer kl. IIIB – 210 pkt / 240 pkt – 12 miejsce ( 266uczestników)

2. Paula Wasyluk kl. IIIA – 196 pkt – 19 miejsce

3. Robert Mulka kl. IIIC – 176 pkt - 29 miejsce

  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego "OLIMPUS" - sesja jesienna 2012

Klasa I

Średni wynik ogólnopolski - 151 pkt

1. Wiktoria Hołówko kl. IC 158 pkt / 240 pkt – 23 miejsce ( 268 uczestników)

2. Maciej Skibiński kl. IB – 156 pkt – 24 miejsce

3. Julia Olbrecht kl. IC – 154 pkt – 25 miejsce

4. Dorota Świątek kl. IB – 150 pkt – 27 miejsce

Klasa III

Średni wynik ogólnopolski - 157 pkt

1. Sylwia Lis kl. IIIC – 182 pkt / 240 pkt – 24 miejsce ( 363 uczestników)

2. Roksana Bryła kl. IIID – 174 pkt – 28 miejsce

3. Paula Wasyluk kl. IIIA – 162 pkt – 34 miejsce

3. Dominika Czyżyk kl. IIIC – 160 pkt - 35 miejsce

  • Ogólnopolski Test Ortograficzny (udział wzięło 664 uczniów)

I miejsce (w szkole) – Marcin Kuczer (3b) – 13 miejsce w Polsce - dyplom wyróżnienia

II miejsce – Roksana Bryła (3d) – 16 miejsce w Polsce

III miejsce – Aleksandra Moskal (1d) – 22 miejsce w Polsce

IV miejsce – Joanna Depczyńska (3a) – 27 miejsce w Polsce

V miejsce – Sylwia Lis (3c) – 30 miejsce w Polsce

  • Olimpiada Języka Angielskiego org. przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu

I miejsce – Marcin Kuczer (3b) – został zakwalifikowany do II etapu

II miejsce – Dominika Czyżyk (3a), Wojciech Zwierzchowski (2b)

III miejsce – Kamil Kaczówka

IV miejsce – Karolina Siembab (2b)

V miejsce – Justyna Ostapiuk (3a), Aleksandra Kijak (1d)

  • Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe "Olimpus"

CHEMIA

Klasa I

1. Maciej Skibiński kl. Ib - 7 miejsce / 684 uczestników

2. Dorota Świątek kl. Ib - 24 miejsce

3. Karol Kulawiec kl. Ic - 24 miejsce

4. Aleksandra Moskal - kl. Id - 33 miejsce

5. Kacper Michta kl. Id - 37 miejsce

Klasa II

1. Kamil Kaczówka kl. IId - 43 miejsce / 639 uczestników

2. Agnieszka Witwicka kl. IIc - 47 miejsce

3. Magdalena Kokosza kl. IIc - 48 miejsce

4. Wojciech Zwierzchowski kl. IIb - 49 miejsce

5. Wojciech Wlaźlak kl. IIb - 58 miejsce

Klasa III

1. Paula Wasyluk kl. IIIa - 15 miejsce / 860 uczestników

2. Marcin Kuczer kl. IIIb - 36 miejsce

3. Justyna Ostapiuk kl. IIIa - 41 miejsce

4. Sylwia Lis kl. IIIc - 44 miejsce

5. Aleksandra Barylak kl. IIIa - 49 miejsce

FIZYKA

Klasa I

1. Karol Kulawiec kl. Ic - 22 miejsce / 307 uczestników

2. Aleksandra Moskal kl. Id - 30 miejsce

3. Julia Olbrecht kl. Ic - 30 miejsce

4. Maciej Skibiński kl. Ib - 30 miejsce

5. Wojciech Dusza kl. Id - 31 miejsce

Klasa II

1. Kamil Kaczówka kl. IId - 27 miejsce / 346 uczestników

2. Wojciech Wlaźlak kl. IIb - 30 miejsce

3. Sławomir Wenc kl. IId - 32 miejsce

4. Paweł Gieniec kl. IId - 34 miejsce

5. Wojciech Zwierzchowski kl. IIb - 39 miejsce

Klasa III

1. Marcin Kuczer kl. IIIb - 14 miejsce / 392 uczestników

2. Paula Wasyluk kl. IIIa - 22 miejsce

3. Robert Mulka kl. IIIc - 34 miejsce

4. Bartek Smarżyk kl. IIIb - 36 miejsce

5. Sylwia Chochorowska, Michał Andruszewski kl. IIIc - 37 miejsce

JĘZYK POLSKI

Klasa I

1. Aleksandra Moskal kl. Id - 19 miejsce / 455 uczestników

2. Julia Olbrecht kl. Ic - 24 miejsce

3. Karol Kulawiec kl. Ic - 27 miejsce

4. Patryk Jaszek kl. Ic - 31 miejsce

5. Maciej Skibiński kl. Ib - 32 miejsce

Klasa II

1. Julia Maciejewska kl. IIb -19 miejsce / 405 uczestników

2. Marcel Majerczyk kl. IIb - 20 miejsce

3. Kamil Kaczówka kl. IId - 22 miejsce

4. Wojciech Zwierzchowski kl. IIb - 23 miejsce

5. Wojciech Wlaźlak kl. IIb - 24 miejsce

Klasa III

1. Paula Wasyluk kl. IIIa - 22 miejsce / 614 uczestników

2. Sylwia Lis kl. IIIc - 23 miejsce

3. Klaudia Starczewska kl. IIIa - 24 miejsce

4. Robert Mulka kl. IIIc - 25 miejsce

5. Aleksandra Barylak kl. IIIa - 27 miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Multitest z języka angielskiego zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

XII miejsce - Dominika Czyżyk (3a)

  • Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

Tytuł TAONA - Marcin Kuczer (3b), Karol Kulawiec (1c), Kamil Kaczówka (2d), Michał Szmit (2b)

 

 

 

 

 

 

 

 

Thursday the 22nd. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.