Dajmy sobie szansę

W naszej szkole, w okresie od listopada 2013 do końca czerwca 2014 roku, realizowany był projekt o nazwie „Dajmy sobie szansę”. W ramach projektu unijnego otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 41 379 zł na realizację wielu zajęć dodatkowych. W szkole odbywały się zajęcia Laboratorium fizyczno-chemicznego, na których uczniowie poznawali tajniki doświadczalnego charakteru tych dziedzin, zajęcia wsparcia psychologiczno-pedagogicznego pod nazwą „Wyżej, mocniej, dalej…”, gdzie cały zespół klasowy integrował się i wspierał w różnych zadaniach. Uczniowie rozwijali także twórcze, niekonwencjonalne myślenie, na zajęciach „Bądź kreatywny i odprężony”, oprócz tego szlifowali swój angielski przygotowując się do egzaminu gimnazjalnego , w ramach zajęć „English Exam”.

Czytaj więcej: Dajmy sobie szansę

Saturday the 26th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.