Nasza szkoła - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich jest jednym z dwóch w Ząbkowicach Śląskich. Jest ono położone nieopodal rynku przy placu Marii Skłodowskiej-Curie. Jego gmach to dziewiętnastowieczny neogotycki budynek.

IMGP3679

Dlaczego warto wybrać Gimnazjum nr 2?

Nasze gimnazjum jest szkołą przyjazną uczniom, każdy z nich traktowany jest podmiotowo, jego sprawy i problemy są ważne, nie ma uczniów anonimowych. Panuje tu atmosfera życzliwości i serdeczności.

Dużym atutem naszej szkoły jest kadra nauczycielska, w większości młoda, dobrze wykształcona i ciągle podnosząca swoje kwalifikacje. Uczęszcza tu ok. 300 uczniów, a wiadomości przekazuje  33 nauczycieli.

Info_banner

Do wyboru są trzy języki obce: angielski, niemiecki i francuski. Uczniowie mogą poszerzać swoje wiadomości i umiejętności uczęszczając na liczne koła zainteresowań. Poza tym, często organizowane są wyjazdy do teatru, opery oraz na ciekawe wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim czy wyjazdy na basen lub lodowisko.

Gimnazjum aktywnie pomaga swojej młodzieży, więc jeśli przyszły gimnazjalisto zależy Ci na wysokim poziomie nauczania i komforcie psychiczno-fizycznym zgłoś się do nas.

Zapraszamy do obejrzenia filmów o gimnazjum wykonanych przez naszych uczniów.

Thursday the 22nd. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.