Z wizytą w DPS

W dniu 18.12.2014 uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu pod kierunkiem p. Sylwii Janickiej- Kurczyny i p. Iwony Wasyluk odwiedzili mieszkańców DPS w Ząbkowicach Śl. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia przygotowali program artystyczny składający się z wierszy, kolęd i pastorałek. Złożyli życzenia świątewczne i wręczyli własnoręcznie wykonane kartki.

Z wizytą w Domu Opieki Społecznej

9 września, Klub Wolontariatu  naszej szkoły pod opieką p. Sylwii Janickiej-Kurczyny oraz p. Iwony Wasyluk udał się do Domu Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich z przygotowanym programem artystycznym. Przez uczennice naszej szkoły zaprezentowane zostały wiersze i piosenki. Zostaliśmy bardzo mile przyjęci przez słuchaczy, a występy były nagrodzone brawami.

My zaś, podarowaliśmy podopiecznym drobne upominki w postaci drzewka szczęścia oraz kartek, które zostały wykonane przez młodzież z naszego gimnazjum. Na koniec został nam wręczony upominek. Dobrze jest umilać czas podopiecznym DPS-u. Już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty.

A. Zalas, M. Tańcula (3b)

Thursday the 22nd. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.