Noc z bajkami w Świetlicy Środowiskowej

Uczniowie naszego gimnazjum ( G. Klimko, A. Zalas, E. Niemiec, J. Pióro, E. Ćwiklak) po raz kolejny wzięli udział w NOCY Z BAJKAMI realizowanej przez wychowawców Świetlicy Środowiskowej im. Kubusia Puchatka. Noc z bajkami (oglądanie bajek do późnych godzin nocnych) połączona była z grą terenową w poszukiwaniu wiosny. Wychowankowie świetlicy symboliczne topili też marzannę oraz uczestniczyli w wieczornej gry w  podchody. Na kolację tradycyjnie już nasi wolontariusze przygotowali pyszne tosty.

JASEŁKA W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ

21 grudnia wychowankowie Świetlicy Środowiskowej im. Kubusia Puchatka tradycyjnie,  jak co roku  zaprezentowali dla mieszkańców Ząbkowic Śl. Jasełka. W przedstawianym programie artystycznym dzieci przyodziane w odpowiednie stroje, wcieliły się w role Maryi, Józefa, króli, aniołów, diabłów czy pasterzy. Dla uświetnienia imprezy

Czytaj więcej: JASEŁKA W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ

Thursday the 22nd. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.