Finał SZLACHETNEJ PACZKI 2014

   logo szlachetna paczka2

     Społeczność naszego gimnazjum po raz kolejny udowodniła, że "ma wielkie serce".  Tym razem zbieraliśmy produkty dla Pani Anity i jej dzieci: Julii (5lat) i Dominika (1,5 roku). W trakcie tegorocznej zbiórki, zorganizowanej na terenie szkoły przez p. S. Janicką- Kurczynę i p. I. Wasyluk, w ramach akcji SZLACHETNEJ PACZKI, zgromadzono 15 dużych paczek o wartości ok 3 tys zł. Zawartość paczek stanowiły zarówno artykuły spożywcze, jak i chemiczne, plastyczne, odzieżowe. Staraliśmy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby trzyosobowej rodziny. Mamy nadziję, że przesyłka spełni oczekiwania potrzebujących i wywoła uśmiech na dziecięcych twarzach.

    W sobotę 14 grudnia 2014r. paczki odwiezione zostały przez organizatorów i p. M. Fryc do magazynu w Ziębicach. Serdecznie dziekujemy wszytskim, którzy włączyli się w akcję.  

Foto: p. S. Janicka- Kurczyna

Szlachetna paczka 2014

logo szlachetna paczka2

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do włączenia się w akcję SZLACHETNEJ PACZKI. W tym roku zbieramy produkty dla matki samotnie wychowującej dwoje dzieci. Zebraliśmy już część potrzebnych rzeczy, nadal jednak brakuje artykułów żywnościowych, chemicznych i artykułów papierniczych dla dzieci (zeszyty, kredki, bloki rysunkowe itp.). Mile widziane zabawki dla 2-letniego chłopca oraz papier pakunkowy.   Wszystkie produkty należy dostarczyć do  8 grudnia do świetlicy szkolnej. Paczka zostanie przekazana rodzinie 13 grudnia br. Koordynatorami akcji na terenie szkoły są: p. S. Janicka- Kurczyna i p. I. Wasyluk

Thursday the 20th. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.